Jste zde

Městská knihovna

MĚSTSKÁ KNIHOVNA


I v dnešní přetechnizované době, v době počítačů a DVD, je o knihy neustále zájem a to i mezi mládeží a dětmi, a tak přijďte i Vy a staňte se členem naší knihovny. Do 15 let věku je roční členský poplatek 20,-Kč, od 15 let výše činí tento roční poplatek 40,-Kč.

Knihovna je umístěna v pěkném prostředí tří místností s klenutými stropy v zahradě bývalé Radnice na Husově náměstí č. 3. Vchod je však z ul. Radniční v Chabařovicích, skutečně jen pár kroků od zastávky MHD linky č. 12 s názvem Stará Radnice ve směru na Ústí n/L (perličkou je, že objekt v minulosti sloužil i jako místní šatlava).

Z naší knihovny je rovněž možnost finančně zajímavého přístupu na internet, který je v současné době dotován. 

OTEVÍRACÍ DOBA

  • pondělí od 14:00 hod. do 16:00 hod.
  • středa   od 15.00 hod. do 19.00 hod.    

KONTAKTY

Knihovnu lze kontaktovat buď  e-mailem, nebo telefonicky na čísle +420 475 225 008. Podrobnější informace o provozu knihovny naleznete zde.

 

 


Chabařovice

Chabařovice mají dnes s místní částí Roudníky celkem 2500 obyvatel. Rozprostírají se na rovině, pod Krušnými horami. Májí přebytek vodních ploch, které ovlivňují místní mikroklima. Kromě rybochovného zařízení s koupalištěm a "chaťákem", mají všechny ostatní původ v důlní činnosti. Posledním případem je nedávno zatopená zbytková jáma Lomu Chabařovice s názvem Jezero Milada, rozlohou srovnatelná s Máchovým.

Povinné údaje dle zákona č. 106/1999 Sb.

Kontakty