Jste zde

ZMĚNA svozu komunálního odpadu

9. Červenec 2019

ZMĚNA svozu komunálního odpadu

Dne 4. července letošního roku začal platit 14 denní svoz komunálního odpadu, který bude vyvážen vždy ve čtvrtek v lichém týdnu . Příští svoz bude tedy za 14 dní, tj. 18. července 2019.

V případě dotazů a řešení individuální situace se prosím obracejte na pana Mráze, tel.: 724 206 103, který zodpovídá za odpadové hospodářství.

Upozorňujeme občany, že svoz odpadu může dodavatel provést v průběhu celého dne v závislosti na počasí, technice či lidském faktoru. Z tohoto důvodu je důležité připravovat nádoby s odpadem k vyvezení buď v brzkých ranních hodinách v den svozu nebo večer předem. V opačném případě nebude odpad vyvezen a občané budou muset vyčkat do dalšího svozu.

Chabařovice

Chabařovice mají dnes s místní částí Roudníky celkem 2500 obyvatel. Rozprostírají se na rovině, pod Krušnými horami. Májí přebytek vodních ploch, které ovlivňují místní mikroklima. Kromě rybochovného zařízení s koupalištěm a "chaťákem", mají všechny ostatní původ v důlní činnosti. Posledním případem je nedávno zatopená zbytková jáma Lomu Chabařovice s názvem Jezero Milada, rozlohou srovnatelná s Máchovým.

Povinné údaje dle zákona č. 106/1999 Sb.

Kontakty