Jste zde

Pomoc OSVČ postiženým opatřeními k zamezení šíření koronaviru

21. Duben 2020

Pomoc OSVČ postiženým opatřeními k zamezení šíření koronaviru

Vážení občané, obdrželi jsme nabídku pomoci od MAS Labské skály pro osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ), které byly postiženy opatřeními k zamezení šíření koronaviru.
V současné době se MAS Labské skály snaží pomoci zejména drobným podnikatelům a živnostníkům, kteří jsou přímo omezeni ve svém podnikání (hospody, penziony, služby - kadeřnice, pedikérky apod.). MAS Ústeckého kraje (tedy i MAS Labské skály) se zapojí do programu Ústeckého kraje tak, že aktivně vyhledají za spolupráce obcí živnostníky, kteří jednak využijí program Ministerstva financí (Pětadvacítku), a jednak by mohli dosáhnout na doplňkovou podporu Ústeckého kraje v Programu, který Kraj vyhlásil. Pomoc živnostníkům od MAS Labské skály bude spočívat: ověření, zda je OSVČ oprávněný žadatel, vysvětlení podmínek k podání žádosti na kraj případně i na "25", metodická pomoc s podáním žádosti. OSVČ nebudou za tuto službu MAS Labské skály nic platit.
V případě Vašeho zájmu kontaktujte Ing. Renatu Michalegovou 601 150 135 nebo p. Jiřinu Bischoffiovou 722 944 947.

Chabařovice

Chabařovice mají dnes s místní částí Roudníky celkem 2500 obyvatel. Rozprostírají se na rovině, pod Krušnými horami. Májí přebytek vodních ploch, které ovlivňují místní mikroklima. Kromě rybochovného zařízení s koupalištěm a "chaťákem", mají všechny ostatní původ v důlní činnosti. Posledním případem je nedávno zatopená zbytková jáma Lomu Chabařovice s názvem Jezero Milada, rozlohou srovnatelná s Máchovým.

Povinné údaje dle zákona č. 106/1999 Sb.

Kontakty