Jste zde

Nabídka jednorázového přivýdělku

18. Duben 2018

Nabídka jednorázového přivýdělku

Vážení občané, město Chabařovice nabízí možnost jednorázového přivýdělku, práce je vhodná především pro studenty či aktivní důchodce. Koho sháníme?
1) 2 - 3 lidi, kteří budou v době Chabařovické pouti, tj.ve dnech 19. a 20. května t.r. "usměrňovat" parkování aut návštěvníků na místech k tomu určených;
2) 2 zájemce o doprovod a dozor dětí na týdenním (PO - PÁ) dětském letním táboře v našem německém partnerském městě v době letních prázdnin (pravděpodobně 2.pol.července t.r.).
Pro bližší informace mohou zájemci volat tajemníkovi Městského úřadu Chabařovice na tel.475 225 412 nebo jej navštívit či napsat.

Chabařovice

Chabařovice mají dnes s místní částí Roudníky celkem 2500 obyvatel. Rozprostírají se na rovině, pod Krušnými horami. Májí přebytek vodních ploch, které ovlivňují místní mikroklima. Kromě rybochovného zařízení s koupalištěm a "chaťákem", mají všechny ostatní původ v důlní činnosti. Posledním případem je nedávno zatopená zbytková jáma Lomu Chabařovice s názvem Jezero Milada, rozlohou srovnatelná s Máchovým.

Povinné údaje dle zákona č. 106/1999 Sb.

Kontakty