Jste zde

Informace o slevách v dopravě a integraci MHD v Mostu a Litvínova od 1.9.2018

24. Srpen 2018

Informace o slevách v dopravě a integraci MHD v Mostu a Litvínova od 1.9.2018

Vážení občané,
Krajský úřad Ústeckého kraje nás informoval, že od 1. září 2018 se do integrované dopravy Ústeckého kraje částečně zapojí DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. V celé síti městské hromadné dopravy obsluhované DOPRAVNÍM PODNIKEM měst Mostu a Litvínova, a.s., budou uznávány jednotlivé i časové tištěné (papírové) jízdenky Dopravy Ústeckého kraje v rozsahu jejich územní a časové platnosti. DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s., zatím nebude uznávat bezkontaktní čipové karty Dopravy Ústeckého kraje.

Stejný den začnou platit také nové (75%) slevy na jízdném pro děti, studenty a seniory.
Bližší informace naleznete na webových stránkách města Chabařovice v sekci "úřední deska" - "oznámení" nebo na www.dopravauk.cz
https://www.kr-ustecky.cz/slevy-na-jizdnem-od-1-zari-2018/ms-245297/p1=2...
https://www.kr-ustecky.cz/mhd-v-moste-a-litvinove-se-od-1-9-2018-castecn...

Chabařovice

Chabařovice mají dnes s místní částí Roudníky celkem 2500 obyvatel. Rozprostírají se na rovině, pod Krušnými horami. Májí přebytek vodních ploch, které ovlivňují místní mikroklima. Kromě rybochovného zařízení s koupalištěm a "chaťákem", mají všechny ostatní původ v důlní činnosti. Posledním případem je nedávno zatopená zbytková jáma Lomu Chabařovice s názvem Jezero Milada, rozlohou srovnatelná s Máchovým.

Povinné údaje dle zákona č. 106/1999 Sb.

Kontakty