Jste zde

Chabařovice hostí poprvé Milada Winter Run

22. Leden 2020

Chabařovice hostí poprvé Milada Winter Run

V sobotu 1. února přivítá město Chabařovice úvodní podnik třetího ročníku sportovního seriálu Milada Tour, kterým je zimní běh Milada Winter Run.


Zimní běh se zde bude konat vůbec poprvé. Zájem běžců, lepší podmínky a dlouhodobě úspěšná spolupráce s městem vedly k přesunu celé akce do sportovní haly, kde proběhne registrace účastníků, budou zde umístěny šatny, úschovny a sociální zařízení. Start a cíl závodu bude umístěn 200 metrů od haly u prostranství Liščího jezera. Následně běžci vyběhnou cyklostezkou směrem k jezeru Milada.

Parkování je možné nedaleko zázemí buď přímo v centru města na Husově náměstí nebo před Motoareálem ve směru na Roudníky. Prosíme místní občany o shovívavost a všechny návštěvníky, aby se chovali ohleduplně a parkovali pouze na vyhrazených místech. Po celý den bude centrum města i jeho okolí monitorovat jak městská, tak státní policie.

Více informací viz sekce KULTURNÍ AKCE VE MĚSTÉ a na www.miladatour.cz

 

Chabařovice

Chabařovice mají dnes s místní částí Roudníky celkem 2500 obyvatel. Rozprostírají se na rovině, pod Krušnými horami. Májí přebytek vodních ploch, které ovlivňují místní mikroklima. Kromě rybochovného zařízení s koupalištěm a "chaťákem", mají všechny ostatní původ v důlní činnosti. Posledním případem je nedávno zatopená zbytková jáma Lomu Chabařovice s názvem Jezero Milada, rozlohou srovnatelná s Máchovým.

Povinné údaje dle zákona č. 106/1999 Sb.

Kontakty