Jste zde

Bavlněné roušky pro občany města Chabařovice - máme hotovo

27. Březen 2020

Bavlněné roušky pro občany města Chabařovice - máme hotovo

Vážení občané,
včerejším dnem jsme dosáhli čísla 3369 našitých bavlněných roušek pro Vás, občany města Chabařovice a místní části Roudníky. Včerejším dnem jste také měli obdržet tuto bavlněnou roušku do své domovní schránky. V případě, že ji nemáte, došlo k tomu nedopatřením a o roušku si můžete požádat na emailové adrese: mraz@chabarovice.cz. Roušku prosím používejte a nakládejte s ní dle obecných hygienických pokynů.
Teď trocha statistiky:
Roušek bylo vyrobeno 3369, distribuováno jich bylo 2516, na výrobě se podílelo 29 dobrovolnic, kompletaci a distribuci zajišťovalo 10 zaměstnanců města Chabařovice a 3 členové osadního výboru Roudníky, organizace a logistika byla zajištěna městem Chabařovice a majitelem obchodu Domácí potřeby panem Lacinou, látku na výrobu roušek z velké části poskytla majitelka obchodu Látkaniny paní Škrétová a dále další dobrovolníci, kteří látku přinesli do Domácích potřeb. Všem, kteří se na tomto ambiciozním úkolu podíleli, tak VELKÉ DÍKY.
Šití roušek nemusí skončit. V případě zájmu můžou dobrovolnice dál šít a bavlněnou roušku odevzdat u pana Laciny. Tyto roušky budou nabídnuty zdravotnickým zařízením nebo sociálním ústavům.
Přeji nám všem, abychom tuto mimořádnou situaci zvládli a brzy se zase někde potkali, zdravím Věra Krepindlová.

Chabařovice

Chabařovice mají dnes s místní částí Roudníky celkem 2500 obyvatel. Rozprostírají se na rovině, pod Krušnými horami. Májí přebytek vodních ploch, které ovlivňují místní mikroklima. Kromě rybochovného zařízení s koupalištěm a "chaťákem", mají všechny ostatní původ v důlní činnosti. Posledním případem je nedávno zatopená zbytková jáma Lomu Chabařovice s názvem Jezero Milada, rozlohou srovnatelná s Máchovým.

Povinné údaje dle zákona č. 106/1999 Sb.

Kontakty