Jste zde

Bavlněné roušky pro občany města Chabařovice - den desátý

25. Březen 2020

Bavlněné roušky pro občany města Chabařovice - den desátý

Dobrý den všem,
v současné době odevzdáno k distribuci téměř 2.200 roušek a téměř stejný počet roušek byl roznesen do domácností. V Roudníkách již všichni trvale hlášení obyvatelé mají svou bavlněnou roušku k dispozici. Roznášku zajišťují zaměstnanci města Chabařovice do domovních schránek.
Stále hledáme dobrovolníky na výrobu bavlněných roušek, v případě zájmu se hlaste na emailu tajemnice@chabarovice.cz. Stejně tak přijímáme darovanou látku ze 100% bavlny nastříhanou na čtverce 20x20 cm a tkalouny, popřípadě úvazy na roušku.
Děkujeme všem, kteří se podílejí na tomto úkolu. Dále bych chtěla poděkovat všem občanům, kteří mi posílají kladné ohlasy na doručenou roušku. Tímto je tlumočím všem, kteří se na projektu bavlněných roušek podílejí. Cílem je našití 3 tis. ks roušek a už jsme kousek od splnění tohoto ambiciozního úkolu. Hezký slunečný den všem, Věra Krepindlová.

Chabařovice

Chabařovice mají dnes s místní částí Roudníky celkem 2500 obyvatel. Rozprostírají se na rovině, pod Krušnými horami. Májí přebytek vodních ploch, které ovlivňují místní mikroklima. Kromě rybochovného zařízení s koupalištěm a "chaťákem", mají všechny ostatní původ v důlní činnosti. Posledním případem je nedávno zatopená zbytková jáma Lomu Chabařovice s názvem Jezero Milada, rozlohou srovnatelná s Máchovým.

Povinné údaje dle zákona č. 106/1999 Sb.

Kontakty